Szanowni Państwo,

Mam przyjemność zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnym kursie specjalistycznym Kompleksowa pielęgniarska opieka nad pacjentem z najczęstszymi schorzeniami wieku podeszłego, realizowanego w ramach projektu systemowego Rozwoj kwalifikacji i umiejetności kadry pielęgniarskiej w kontekście zmian epidemiologicznych będących następstwem starzejącego sie społeczeństwa - współfinansowanego przez Unię Europejską Funduszu Społecznego w województwie wielkopolskim.

Program rozpocznie się w listopadzie 2013 roku i będzie trwał do grudnia 2015 roku.

Czas trwania każdej edycji nie może byc dłuższy niż 3 miesiace. Program obejmuje 110 godzin zajęć teoretycznych i 90 godzin zajęć stazowych (na oddziałach: neurologicznym i internistycznym oraz w zakladzie opiekuńczo - leczniczym).

Program kursu specjalistycznego zostanie zamieszczony na stronie internetowej SERVMED, w zakładce: Materiały i informacje dla Słuchaczy: kursy specjalistyczne.

Wymogi uczestnictwa:

wypełnienie deklaracji unijnych (wzory zostaną zamieszczone na stronie internetowej w zakładce jak wyżej),

prawo wykonywania zawodu pielegniarki/ pielegniarza.

zaświadczenie z zakładu pracy o min 3 - miesiecznym zatrudnieniu

zaświadczenie o aktualnym zatrudnieniu w podmiocie leczniczym (uwaga zgodnie z definicjami podmiotów leczniczych z 15 kwietnia 2011 roku - podmiotem leczniczym nie jest Dom Pomocy Społecznej).

Wszystkie osoby zainteresowane, prosimy o dokonanie logowania na stronie SERVMED, w zakładce zapisy na kursy i szkolenia.

Uwaga osoby, które były lub są kursantami naszej firmy - wystarczy wysłanie informacji mailowej na adres: biuro@servmed.net, z adnotacją: jestem zainteresowany lub zainteresowana kursem specjalistycznym Kompleksowa opieka pielęgniarska.

Każdy mail zostanie potwierdzony, brak potwierdzenia może oznaczać iż informacja nie dotarła.

W ramach zajęć uczestnik otrzyma bezpłatnie materiały dydaktyczne, podręcznik oraz zostaną zapewnione bezpłatne posiłki.

Serdecznie zapraszamy.