Rozpoczęcie kolejnych szkoleń specjalizacyjnych: Pielęgniarstwo Położnicze, Pielęgniarstwo Neurologiczne, Pielęgniarstwo Geriatryczne

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością chcielibyśmy powiadomić o rozpoczęciu nowych edycji szkoleń specjalizacyjnych.

Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Pielęgniarstwa Neurologicznego, edycja II, (dla pielęgniarek)

Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Pielęgniarstwa Geriatrycznego, edycja VI (dla pielęgniarek)

Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Pielęgniarstwa Położniczego, edycja I (dla położnych)

Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Pielęgniarstwa Ginekologicznego, edycja I (dla położnych)

w najbliższym czasie planujemy także otwarcie szkoleń specjalizacyjnych w dziedzinie Pielęgniarstwa Operacyjnego, Ratunkowego i w dziedzinie Anestezjologii i Intensywnej Opieki

 

Spotkanie organizacyjne, odbędzie się 21 lutego o godz. 12.00, w sali nr 5, II piętro, w siedzibie SERVMED, ul. Złotowska 63 a, Poznań.

Zapewniamy, bardzo dogodne warunki do kształcenia, miłą atmosferę, znakomitą kadrę dydaktyczną oraz atrakcyjne ceny. Możliwość rozłożenia opłaty na dowolną ilość rat. Zjazdy raz w miesiącu (piątek od 15.00, sobota i niedziela od godz. 8.00)

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej - www.servmed.net W zakładce zapisy na szkolenia i kursy zapraszamy do logowania.

Na spotkaniu organizacyjnym, przedstawimy Państwu organizację szkolenia specjalizacyjnego - plan, wykładowcy, terminy zjazdów, organizację zajęć stażowych, oraz wymaganą dokumentację. Odpowiemy na Państwa pytania.

Serdecznie zapraszamy,

 

W przypadku zainteresowania Państwa szkoleniem specjalizacyjnym, bardzo prosimy o powiadomienie tel. 601 700 616, lub 61 679 18 91, ze względu na to, iż imienne przygotowujemy Państwu komplet materiałow informacyjnych.