Szanowni Państwo,

 

          Miło nam Państwa poinformować, iż w wyniku rozstrzygniętego przetargu w Ministerstwie Zdrowia, otrzymaliśmy po 25 miejsc na następujące bezpłatne szkolenia specjalizacyjne:

·       Pielęgniarstwo Opieki Paliatywnej,

·       Pielęgniarstwo Ginekologiczno – Położnicze,

·       Pielęgniarstwo Internistyczne

Postępowanie rekrutacyjne:

W związku z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia uczestnictwo w bezpłatnym szkoleniu specjalizacyjnym uwarunkowane jest:

·       Zalogowaniem się w Systemie Monitorowania Kształcenia – założenie konta, oraz wybranie SERVMED jako Organizatora kształcenia (należy uzyskać status – do kwalifikacji)

·       Zalogowanie się na stronie SERVMED – www.servmed.net,

·       Przysłanie dokumentacji – na adres: SERVMED, ul. Zlotowska 63 a, 60-184 Poznań, lub przywiezienie dokumentacji do Biura Obsługi Klienta, SERVMED, Ul. Gryfińska 2, Poznań – ze względu na okres urlopowy biuro będzie czynne od 20 sierpnia 2018 w godz. 08.00-16.00,

o   2 podpisanych zdjęć,

o   Wniosek o przyjęcie na szkolenie specjalizacyjne

o   przedstawienie dokumentu, potwierdzającego posiadanie co najmniej 2 letniego stażu pracy w zawodzie w ciągu ostatnich 5 lat (zaświadczenie z zakładu pracy),

o   ksera prawa wykonywania zawodu,

 

·       Przystąpienie do postępowania kwalifikacyjnego – ze względu na brak wytycznych Ministerstwa Zdrowia, w dniu wysyłania do Państwa niniejszego powiadomienia, wstępnie termin postępowania kwalifikacyjnego ustalony jest na 28 września br. Termin ten zostanie potwierdzony po podpisaniu umowy z Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych w Warszawie.

o   Godz. 09.00 – Pielęgniarstwo Internistyczne,

o   Godz. 11.00 – Pielęgniarstwo Ginekologiczno – Położnicze,

o   Godz. 13.00 – Pielęgniarstwo Opieki Paliatywnej.

Postępowanie kwalifikacyjne będzie obejmowało weryfikację dokumentacji oraz test złożony z 60 pytań, jednokrotnego wyboru. Materiał do przygotowania zostanie zamieszczony na stronie SERVMED na początku września br.

Miejsce postępowania: SERVMED, Ul. Złotowska 63 a, Poznań

Osoby, które nie zakwalifikują się na miejsca bezpłatne (finansowane ze środków Ministerstwa Zdrowia), będą mogły uczestniczyć w specjalizacji na zasadach odpłatnych.

Opłata rozłożona na 4 semestry: 525,00 zł/ semestr, Istnieje też możliwość rozłożenia płatności na większą ilość rat. Uczestnik specjalizacji może ubiegać się o zwrot części kosztów kształcenia z ramienia OIPiP, każdorazowo po wystawieniu faktur cząstkowych. (zgodnie z regulaminem refundacji OIPiP).

         

Rozpoczęcie zajęć zaplanowane zostało na 12 października br.

 

Informacje bieżące na temat specjalizacji, znajdziecie Państwo na stronie: www.servmed.net.

W okresie od 20 lipca do 20 sierpnia br, pracownicy przebywają na urlopie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji po 20 sierpnia, nie tylko telefonicznie, ale także pod adresami mailowymi: bok@servmed.net, lub biuro@servmed.net.

Tel. 501 23 26 23, 601 700 616, BOK – 61 222 36 90,

 

Z poważaniem,

 

 

Prof. dr hab. Monika Dobska